Son Haberler
Anasayfa / Ersağ üyelik bilgileri

Ersağ üyelik bilgileri

Ersağ üyelik başvuru formu için tıklayın

Organik temizlik ürünleri üreten ersağ şirketi üyesi olmak ücretsizdir. Linkten üyelik formunu doldurmanız yeterlidir. Şirkete ücretsiz üye olup en az 100 TL’lik sipariş verdiğinizde Ersağ temsilcisi olma hakkı kazanırsınız. Ayrıca temsilcilik ücreti ödemezsiniz.

Ürün siparişi vermeniz ersağ temsilcisi olmanız için yeterlidir. Ersağ üyelik formunu doldurduktan sonra cep telefonunuza gönderilen üye kodu ve şifreniz ile sisteme giriş yaparak hesap bilgilerinize ulaşır ve kendi siparişlerinizi verirsiniz. Üye olduktan sonra aktifliğinizi yapmak, kendi alt grubunuza üye yapmak ve satış ekibinizi kurmak için 100 TL’lik siparişiniz ile beraber gerçekleşmekte ve ürün kataloğu ilk siparişiniz de gönderilmektedir.

Ücretsiz üye olarak ihtiyacınız olan ürünleri %25 indirimli alabilirsiniz. Hediye seçeneklerinden yararlanıp yüksek kar ile satışlarınızı yapabilirsiniz.
Ersağ şirketinde üyelerden üyelik aidatı veya üye olmak için herhangi bir ücret alınmamaktadır. İçeriğinde kimyasal olmayan tüm ürünleri kendi ihtiyacınızı karşılamak için ücretsiz üye olup üye girişi yaparak indirimli alabilirsiniz.

Ersağ’a üye olduktan sonra kendi ekibinizi kurup grup cirosundan pirim kazanmak isterseniz ilk siparişiniz de aktiflik sağlamak için 100 TL’lık sipariş vermelisiniz.

Ürünler tamamen bitkisel içerikli olup ve tüm ürünleri şirketin kendisi üretmektedir. Her ay ürün alma ve satış zorunluluğu yoktur. Üye olduktan sonra ürünleri üye indiriminden alabilirsiniz.

Ersağ’a üye olmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top